n w    w w w w

baner
Oglądasz:   OTF Napisali o nas
large small default
OTF Napisali do nas
Napisali o nas 2012 PDF Drukuj Email

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o fotografii Edyty Stala, członka Opolskiego Towarzystwa Fotograficznego

http://www.bemodels.pl/aktualnosci/zobacz/3425/wykwalifikowana-fotograf-edyta-stala/strona/1

 

http://pgn.superhost.pl/dwaosiem/festiwal/2012/08/18/artysci-2012-krause-i-zoledz-wystawa-towarzyszaca-otf/

W ramach Opolskiego Festiwalu Fotografii, między innymi  będzie można zobaczyć zdjęcia członków naszego Towarzystwa.

Są to zdjęcia  Katarzyny Krause i Magdaleny Żołędż.

Zapraszamy do przeczytania artykułu.

 

Opolskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na wernisaż wystawy pt. "Moje Opole"

opole.gazeta.pl - Opole na zdjęciach, wielka wystawa fotografii.

Opolskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na wernisaż wystawy pt. "Moje Opole"Wszystko zaczęło się od widokówek. W ramach projektu, na który miasto Opole przeznaczyło pieniądze członkowie OTF robili zdjęcia miasta, które następnie przerodziły się w widokówki, dostępne obecnie w Miejskiej Informacji Turystycznej. Materiału powstało tak dużo i na tyle dobrego, że postanowiono stworzyć wystawę fotograficzną. "Moje Opole", wystawa na której będzie można zobaczyć około 40 prac 15 miłośników fotografii opowiada o mieście, które dobrze znamy, o miejscach które często mijamy ale także o tych mniej znanych i trochę zapomnianych zakątkach miasta.

Teraz Opole - 28 czerwca 2012 r.

Wystawę zdjęć członka OTF Doroty Romik pt. Pocztówka z Opola
można oglądać w holu głównym Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu.

www.radio.opole.pl - Wystawa zdjęć Violetty Siedlaczek
Opolskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na wystawę prac członkini OTF Violetty Siedlaczek. Autorka jest absolwentką Zespołu Szkół Plastycznych w Opolu.

 

Wystawa zdjęć Żanety Wilczek w herbaciarni Jasminum

W herbaciarni Jasminum w Opolu będzie można przez 2 tygodnie oglądać wystawę autorską Żanety Wilczek, członkini Opolskiego Towarzystwa Fotograficznego. - Moje prace powstały przypadkowo - podkreśla autorka
- Wszystko zaczęło się we Wrocławiu, gdzie się uczyłam. Zauważyłam, że tu i ówdzie znajdują się różnego rodzaju graffiti, które stanowią wypełnienie i są pewnego rodzaju sztuką. Stwierdziłam, że jest to na tyle ciekawe, że warto to zbierać. Jeżdżąc sobie po świecie zauważyłam, że niektóre się powtarzają. Okazuje się, że np. w Pradze, Berlinie i Amsterdamie można znaleźć te same naklejki. Później prawie pół roku spędziłam w Holandii, gdzie w wolnych chwilach, głównie na rowerze, zwiedzałam okolicę mojego miejsca zamieszkania i fotografowałam to, co znalazłam - mówi Żaneta Wilczek.

Prace są dostępne w herbaciarni Jasminum w Opolu przy ulicy Piastowskiej 19 A.


 

foto.nowiny.pl - Komórkowce i pstrykacze - prezentujemy wybrane zdjęcia

xxx (xx zdjęć).
Zdjęcia stanowią własność autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
22 lutego rozstrzygnięto konkurs fotograficzny "Komórkowce i pstrykacze", organizowany przez DK w Rybniku-Niedobczycach. W konkursie wzięli udział amatorzy fotografii i profesjonaliści z całej Polski. Pula nagród pieniężnych w tej edycji wynosiła 2 300 zł. Konkurs adresowany był do wszystkich mających coś do fotografowania. Celem konkursu było ukazanie możliwości fotografowania wszystkimi możliwymi sprzętami - telefonami komórkowymi, aparatami kompaktowymi wszelkiej maści, pudełkami z dziurką i innymi pstrykaczami - oprócz lustrzanek cyfrowych lub analogowych i aparatów z wymienną optyką. Wysoko oceniana była umiejętność postrzegania w ciekawy sposób otaczającego nas świata. I miejsce - czyli dyplom, pracę ceramiczną wykonaną przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej Latarnia 2 z Niedobczyc oraz nagrodę pieniężną w wysokości 900 zł otrzymała Magdalena Żołędź z Opola za zdjęcia: "Grzesiek", "Judyta", "Dolly", "Marta", "Kasia".