Zaproszenie na otwarcie wystawie członków OTF w ramach OFFu.

Serdecznie chcielibyśmy zaprosić Państwa na wernisaż członków Opolskiego Towarzystwa Fotograficznego dnia 9.10.2020 o godzinie 18:00 do Opoldkiej Filharmonii w ramach Opolskiego Festiwalu Fotograficznego. Tytuł wystawy: ETAPY Od narodzin przez dzieciństwo, młodość, czas dorosły do starości rozwijamy swoje pasje, talenty i umiejętności. Całe życie się uczymy, … Continue readingZaproszenie na otwarcie wystawie członków OTF w ramach OFFu.

Posted on

Zawiadamiamy z przykroscią, że zmarł wieloletni honorowy członek a także były Prezes OTFu.

Dzisiaj o świcie dowiedziałem się, że Andrzej Haczkiewicz „Haku” nie żyje – artysta plastyk, fotografik. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków- Polska Sztuka Użytkowa oraz wieloletni Prezes Opolskiego Towarzystwa Fotograficznego w Opolu . Poproszono mnie o wspomnienie o Nim. Poznałem go u kresu Jego życia ,ale … Continue readingZawiadamiamy z przykroscią, że zmarł wieloletni honorowy członek a także były Prezes OTFu.

Posted on

Wernisaż Wystawy Mirosława Mokrzyckiego pt.”Światłość”.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu i Opolskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na wernisaż wystawy „Światłość” – fotografie Mirosława Mokrzyckiego. Otwarcie wystawy 11.03.2020 o godzinie 18:00 Wojewódzka Bibloteka Publiczna Galeria WuBePe ul. Piastowska 20 (ekspozycja do 31.03) Mirosław Mokrzycki – fotograf podróżnik, członek Opolskiego … Continue readingWernisaż Wystawy Mirosława Mokrzyckiego pt.”Światłość”.

Wystawa członków Opolskiego Towarzystwa Fotograficznego „CZAS UTRWALONY”

Wystawa członków Opolskiego Towarzystwa Fotograficznego „CZAS UTRWALONY” jest próbą przywrócenia pamięci o miejscach, kulturach, religiach. Fotografie budzą refleksje o korzeniach, są echem poszukiwań tożsamości i własnego miejsca na ziemi. Domu. Poszukiwania te pomagają odkrywać nieznane i nieoczekiwane pamiątki z piętnem przeszłości. To w końcu utrwalenie … Continue readingWystawa członków Opolskiego Towarzystwa Fotograficznego „CZAS UTRWALONY”

Posted on

Otwarcie wystawy Gorka Krzysztofa pt. Morawy

Opolskie Towarzystwo Fotograficzne i Herbaciarnia Jasminum serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy Krzysztofa Gorka (Broda Foci) pt. „Morawy” dnia 23.08.2019 o godzinie 19:00 do Herbaciarni Jasminum ul. Piastiwska 19.

Posted on

MBP i OTF zapraszają na otwarcie wystawy Mirosława Mokrzyckiego – „Brzeg od Zaplecza”

„Brzeg od zaplecza” – wernisaż wystawy Mirosława Mokrzyckiego 7 sierpnia 2019 (środa) / godz. 18:00 Fotogaleria MBP, ul. Minorytów 4 Wstęp wolny Wystawę można oglądać do 24 sierpnia 2019 „Brzeg od zaplecza” to wyprawa w czasy dzieciństwa. Autor pokazuje ginący świat, którego już prawie nie … Continue readingMBP i OTF zapraszają na otwarcie wystawy Mirosława Mokrzyckiego – „Brzeg od Zaplecza”

Posted on