Wystawa członków Opolskiego Towarzystwa Fotograficznego „CZAS UTRWALONY”

Posted on

Wystawa członków Opolskiego Towarzystwa Fotograficznego „CZAS UTRWALONY” jest próbą przywrócenia pamięci o miejscach, kulturach, religiach. Fotografie budzą refleksje o korzeniach, są echem poszukiwań tożsamości i własnego miejsca na ziemi. Domu. Poszukiwania te pomagają odkrywać nieznane i nieoczekiwane pamiątki z piętnem przeszłości. To w końcu utrwalenie ulotności ludzkiej egzystencji. Kruchość chwil, które dzięki fotografii udaje się utrwalić w czasie.
Tegoroczne hasło Opolskiego Festiwalu Fotografii stało się impulsem do refleksji i poszukiwań śladów posiadających walor dokumentalny. Wystawa zbiorowa członków OTF jest swoistą mozaiką spojrzeń na pojęcie czasu i sposobem na jego utrwalenie w fotografiach.

Wystawcy:
Anna Czarnecka, Dariusz Nowicki, Grzegorz Szewców, Jolanta Smerkowska-Mokrzycka, Katarzyna Kasperek, Katarzyna Mogilnicka, Krystyna Gerc, Krzysztof Gorek, Małgorzata Piechatzek, Marcin Szewczak, Marek Wieliczko, Marzena Tomaszewicz, Mirosław Mokrzycki, Tomasz Ksiądzyk.

Wystawa obywa się w ramach Opolskiego Festiwalu Fotografii, 21 października 2019 o godz. 18.00 w Filharmonii Opolskiej. Serdecznie zapraszamy !